Otwarta Świadomość, staje się nowym sposobem przepływu energii życia na Ziemi.

Otwarta Świadomość, staje się nowym sposobem przepływu energii życia na Ziemi. Energia w nowej Świadomości przesuwa się tam, gdzie zaczynają się nowe możliwości, dzięki którym zmiana może „wyrosnąć” tuż przed nami. Ludzie budzą się i uwalniają od iluzji straszącego i separującego systemu, przesuwają się do naturalnego, pełnego Miłości stanu Istnienia w Jedności.

Wysłaliśmy siebie z wyższych wymiarów do naszej rzeczywistości 3D, ponieważ chcieliśmy przygody tworzenia, a do tego potrzebowaliśmy wibracyjnego bufetu. Chciałeś zanurzyć się w ogromnej różnorodności życia na Ziemi. Wiedziałeś, że będąc świadkiem kontrastu różnych rzeczy; zachowań ludzi i sytuacji, zainspirujesz się do tworzenia – poprzez skupienie i dostrojenie do Miłości. Wiedziałeś, że przywołując Miłość z nieuchwytnych krain do tej rzeczywistości, będziesz częścią ciągłego tworzenia NOWEJ rzeczywistości.

Byłeś chętny!

Wiedziałeś, że będziesz miał wolną wolę. Wybrałeś też ciężkie doświadczenia, by były twoimi katalizatorami w rozwoju. Wiedziałeś, że chcesz stworzyć więcej Światła, Miłości i Radości w wielu różnych formach. Już wiesz, że obiekty materialne przychodzą i odchodzą. Wszystko, co robisz w tym trójwymiarowym świecie, przyjdzie i odejdzie, ale energia Miłości, którą tworzysz tutaj na tej Ziemi, będzie trwać WIECZNIE.

W wibracji Miłości odkrywamy, że nie możemy kontrolować pola wibracyjnego nikogo innego, ale możemy zmienić nasze własne, stać się wypełnionym Światłem i BYĆ rozwiązaniem. Stajemy się panem swojego losu dokonując wyższych wyborów, które przenoszą w przestrzeń prawdziwej wolności i swobody. Przed nami czas cudów przechadzających się wśród ludzi, cudów szukających miejsca i Serca, w którym mogłyby się manifestować. Dlatego Życie polega na dzieleniu się tym pięknym ludzkim doświadczeniem z naszymi siostrami i braćmi.

Świadomość Serca, to Świadomość, że życie to znacznie więcej niż ukrywanie się, oddzielanie od innych. W głębi Serca pamiętamy, jak ważnym aspektem ludzkiego doświadczenia jest bycie częścią społeczności. Jesteśmy tu po to, żeby dzielić się ze sobą błogosławieństwami, żyć, kochać i otwarcie dzielić się naszymi darami – naszą obecnością.

W starej Świadomości, przebywaliśmy w wielkiej ciemności. Wydawało się, że to się nigdy nie skończy, że nigdy nie pokonamy wyzwań i że nigdy więcej nie ujrzymy Światła wolności, radości, pokoju i miłości. I oto w końcu stajemy się NOWI.

Każda dobroć, którą okazujesz, podróżuje przez przestrzeń i czas, dotyka wszystkiego w drodze powrotnej do twojego Serca. Idąc drogą czystego Serca, dobro ZAWSZE będzie cię szukać i znajdywać! Światło rozpala nas od środka, do wielkiej Miłości i coraz bardziej będzie aktywować w nas, wszelkiego rodzaju pragnienia TWORZENIA – gdyż Miłość chce się wyrażać.

Wykorzystaj ten dar mądrze, eksponując swoje własne pragnienia Serca, w myślach i działaniach. Słuchaj Serca i podążaj za swoim Światłem, które łączy się z odpowiednią osobą, miejscem i rzeczą. Niech kieruje cię niczym latarnia morska, a ty obserwuj jak rodzisz CUDA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *