Prawdziwa radość nie jest hałaśliwa, ale jest trwała.

Wszystko czym Jesteś zaczyna się wcielać, prowadzić do Jedności. Ponieważ Światło w tobie szuka jedności z samym sobą, zaczynasz ucieleśniać, to szersze, Nieskończone Światło. I kiedy to robisz, to Światło porusza się w kierunku Nieskończonego, Obecnego, we wszystkich wyrazach życia. To Światło zna Siebie i szuka spełnienia. Szuka ponownego spotkania. Poszukuje większej i głębszej pamięci.

Więc ciesz się procesem.

Ciesz się doświadczeniem odpuszczania i bycia wciąganym do komunii z Jednością, która jest WSZYSTKIM. Samo Światło cię tam zaniesie. Jeśli na to pozwolisz. Będziesz miał większy dostęp do tego stanu Istnienia. I tak powinno być. Jest to część ewolucji Świadomości zachodzącej w naszym gatunku. Ekspansja wewnętrznego Światła i ewolucja w kierunku prawdziwej ekspresji. Boskiej ekspresji. To się tutaj rozwija. Zdolność do BYCIA tutaj, poznania swojej Boskości i rozpoznania świętości Wszelkiego Życia.

Rozszerzona zdolność do kochania, to poznawanie Świętości własnego życia i siebie. Jakaś część ciebie wie, że czujesz się najbardziej sobą, kiedy jesteś zakochany i kochany, jesteś wtedy obecnym jako pole Miłości i otwartości. To jest twoja prawdziwa natura. Oto, co otwiera się w naszym świecie. Jak wiemy zajmie to trochę czasu, zanim to przeniknie świat i jeśli spojrzysz teraz na świat, prawdopodobnie pomyślisz, że ta wiadomość jest czystą fantazją. Ale ZAKOCHANI wiedzą, że rzeczy nie są takie, jakimi się wydają.

Ponadczasowy aspekt nas – wewnątrz nas – zna owoc tego wszystkiego, i wie, że Boskość jest Wszystkim, i właśnie teraz przywołuje nas z Miłością, by dać nam wszystko, czym jesteśmy. Aby wesprzeć cię wiedzą, wglądem, siłą i odwagą, gdy świat rodzi Nowe Stworzenie. Boska Jaźń, twoja wieczność, twoje wewnętrzne Światło, wie, jak uczestniczyć i być tym, Kim naprawdę Jesteś.

To jest czas, kiedy jesteś bardziej połączony niż kiedykolwiek, twoje wewnętrzne połączenie jest wzmocnione i przypomina o twoim połączeniu z Duchem. Teraz nadszedł czas, aby być odważnym, silnym, pełnym pasji i wzmocnionym!

To jest nasz czas, aby utorować drogę i narodzić coś nowego na świecie! Jesteś darem od Źródła i nadszedł czas, aby dostosować się do wszystkiego, co wspiera cię w poszerzaniu twojego Światła. To obejmuje uwalnianie starych nawyków, które powstrzymują cię przed blaskiem. To obejmuje udoskonalanie swoich darów, abyś mógł dzielić się nimi w pełni i radośnie.

Im więcej czasu jesteś w stanie spędzić w tej NOWEJ płynności, przekonasz się, że to całkiem normalne, że tworzysz intencją bez wysiłku. Im bardziej jesteś w stanie tworzyć, zakotwiczyć i pozostać obecnym w tej NOWEJ rzeczywistości, tym bardziej nie będziesz już musiał wracać do trzeciego wymiaru.

To czas życia z wnętrza.

Tu nie musisz martwić się o szczegóły tego, jak potoczy się twoje życie. Matka rodząca ma odczucia, ale nie ma pojęcia, jak będzie rosło jej dziecko, ani kim się stanie. Narodziny wiążą się z oddaniem się podróży, i wszyscy jesteśmy teraz na tej wzniosłej, ekspansywnej wyprawie. W podróży tej odkrywasz prawdziwą radość z powodu Istnienia. Radość ta nie jest hałaśliwa, ona jest TRWAŁA.

3 thoughts on “Prawdziwa radość nie jest hałaśliwa, ale jest trwała.

 1. Dlaczego jest mi tak trudno być w świetle samej?Byłam już 4 razy na warsztatach…obecne dni są tak trudne emocjonalnie…naprawdę próbuję…

  1. ALEKSANDRO JA PRZECHODZILEM PRZEZ ROZNE SYTUACJE W ZYCIU .NIGDY NIE PRACOWALEM W FABRYCE ITP. KIEDY JUZ ZAUFALEM OJCU ODDAJAC SIE ZAUFALEM JEGO PRZENAJSWIETRZEJ INTELIGENCJI ,KTORA WYCIAGNELA MA OSOBE ZAPEWNIAJAC W SERCU SPOKOJ JAK I NIEOPISANA RADOSC ISTNIENIA.NIECHAJ MOC BEDZIE Z TOBA SIOSTRO ALEKSANDRO.WYZBADZ SIE W SWYM OTOCZENIU Z TROJKATA DRAMATYCZNEGO MOWIAC SERCEM UZDROWIONA DUSZA ,A ZLO ROZPUSCI SIE W BLASKU TWEJ DUSZY.LUB ODEJDZ Z PRACY I POROZMAWIAJ OD SERCA ZE STWORCA NA LONIE NATURY ,ON NIE ZAWIEDZIE CIE ,UFAJ,KOCHAJ BEZGRANICZNIE ON POMOZE I NADA KIERUNEK TWEMU PRZEZNACZENIU.JA TAK PRZESZEDLEM JUZ OD 1997ROKU OD WTEDY ZACZELY SIE ZJAWISKA JUZ NA DOROSLYM ETAPIE MEGO ZYCIA .W WIEKU 4 LAT ,NIE DO WIARY –
   PIERWSZYM WYBOREM DOBRA ,WYSWIETLONEGO NA DWU SKRZYDLOWYM OKNIE
   MOTYW DZIECKO BAWIACE SIE NA LACE .W POZNIEJSZYM ZYCIU WYCHODZILEM CALO NAWET Z WYPADKOW SAMOCHODOWYCH NAWET NIE BYLO DRASNIECIACZY SINIAKA,A AUTA DO KASACJI A LUDZIE BYLI W SZOKU ZE TO NIE MOZLIWE.WCZESNIEJ ZA DZIECKA JAK BYLEM MINISTRANTEM CHCIALEM ODDAC SWE ZYCIE MODLAC SIE SAM W KOSCIELE ZA TO COBY NASZ BRAT JEZUS WROCIL.MAJAC 21 LAT POZNALEM KOBIETE ,ZAPYTALEM STWORCE CZY TO TA KOBIETA,SZUKAJAC ODPOWIEDZI WYMYSLILEM SOBIE ZE JAK WROCE ZE SPACERU TO JAK WLACZE RADIO TO MUSI BYC TEN UTWOR L.P. JEZELI ANIOLOWIE SA TO ZYJA W METALOWYCH BUNKRACH.POZNIEJ SIE OKAZALO ZE OBCHODZI URODZINY Z MA MATKA ,URODZILISMY SYNA W MOJE URODZINY 2004 .DZIECKO NASZE NIGDY NIE PLAKALO A W SMIERC JANA PAWLA 2 ZAPLAKALO PRZEZ SEN PRZERAZLIWIE .JAK MIAL ROCZEK NA SPACERZE ZADAL MI PYTANIE TATO DLACZEGO NIE ODPOWIEDZIALES HALO ,SYNU KTO POWIEDZIAL ,TO DRZEWO.
   JESZCZE BYLO MI MALO I POPROSILEM OJCA O DOTYK DUCHA SWIETEGO W DZIEN ,MINELO KILKA LAT I TRAFILA SIE SPOSOBNOSC ,OSTRZEZENIE TO NIE TEN KIERUNEK NIE Z TYMI LUDZMI ,CZYLI ZLAPAL MNIE ZA LEWE RAMIE I ODWRUCIL O 90STOPNI.ODCZYTALEM GEST ,ALE POSZEDLEM I TAK W SWYM KIERUNKU ,GDZIE OKRADZIONO MNIE ZE WSZYSTKIEGO .NASTEPNIE POPROSILEM O GLOS OJCA TO ROWNIEZ BYLO MI DANE ,NAPRAWDE POKOCHALEM WSZYSTKICH BEZ WYJATKU CHOC KOLEJNY DZIEN JEST KOLEJNA LEKCJA MILOSCI .JESTEM BUDOWLANCEM I PIENIADZE DLA MNIE SIE NIE LICZA ,WIELU BOGACZY CHCIELI BY ZAPLACIC ZA MA PRACE ,ALE JA WYCZOWAM DUSZE ,NAWET NIE MUSZE WIDZIEC CZLOWIEKA,PRZEZ SLUCHAWKE WYCZOWAM BARWE DUSZY .ALEKSANDRO JAK BYM CI OPOWIEDZIAL CALA MA BIOGRAFIE TO BYS SIE USMIECHNELA DO WLASNEJ DUSZY.
   DAM CI RADE SLUHAJ LUB ODDAJ WODZE FANTAZJI WLASNEJ DUSZY A OMINA CIE NISKIE WIBRACJE ZACHIPNOTYZOWANEJ NIE LICZNEJ JUZ CO PRAWDA SPOLECZNOSCI .BOGU NIECH BEDA DZIEKI …NIECHAJ SIE DARZY…

 2. SIOSTRO JESTES ANIOLEM ,TWE SERCE PRZENIKA NURT RZEKI POPRZEZ PRZENAJSWIETSZA INTELIGECJE STWORCY.JESTES ZYWYM SWIADECTWEM RAJSKIEJ MILOSCI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *