Rozpoczynasz symfonie!

Istnieją dwa rodzaje działań – inspirowane i wymuszone. Kiedy działamy pod wpływem inspiracji, czynimy z łatwością i wdziękiem, doświadczamy odczuwania przewodnictwa Serca. Stajemy wobec możliwości i błogosławieństw jakie oferuje nam życie. W inspiracji, nie ma żadnej siły, kontroli ani presji. To TWORZENIE w działaniu, pod wpływem Miłosnego natchnienia.

Dlatego, najbardziej żywi ludzie na Ziemi, to ludzie lubiący proces tworzenia – czy to pielęgnowanie z miłością ogrodu, dbanie o rodzinę, utrzymywanie piękna w domu, gotowanie pysznego posiłku, tworzenie sztuki czy planowanie uczty by świętować z przyjaciółmi. Doświadczają wibracyjnego dostrojenia do Miłości, świętując chwilę obecną i cieszą się swoimi dniami. Miłość nas napędza w prostych działaniach, tworząc w nas chęć ciągłego wyrażania swojej Duszy i Wyższego Ja.

Serce ma niezwykłą zdolność przekształcania częstotliwości – z ograniczającej i wymuszającej – do wolnej i natchnionej częstotliwości, bezwarunkowej Miłości. Częstotliwość Miłości to jak mobilne, wewnętrzne sanktuarium, obdarzające równowagą w swoim własnym ciele energetycznym. Serce w komunii z wewnętrzną Tajemnicą…. To utrzymuje w równowadze poza światem, jego ciągle zmieniającą się sceną.

Kiedy jesteś w wibracji Miłości, jesteś świadkiem synchronizacji, którą wytwarzasz w splątanym świecie, widzisz jak tańczysz taniec harmonii z całym Stworzeniem. Światło wibruje w twoich komórkach, budząc pamięć Boskiej Inteligencji, iż jesteś odbiorcą jak i nadawcą i masz głęboki wpływ na zbiorowe pole ludzkości. Widzisz, że zostałeś stworzony na obraz Boskości, którą możesz już słyszeć i wnieść do tej Wielkiej Symfonii.

I gdy świat próbuje cię szarpać ściągając różnymi wibracjami, ty najsilniej odczuwasz wibracje, zbiorowej misji – w wyższej częstotliwości – by służyć Chrystusowemu Boskiemu Pierwotnemu Planowi. Odczuwasz połączenie wszystkich swoich zdolności, które rezonują razem, aby odbierać, a następnie nadawać, tworząc ton częstotliwości, która przyczynia się do tworzenia z Miłości. Wybierasz słuchanie tylko czystych, prawdziwych tonów swojego Światła, swojego Boskiego Ja, aby wszystkie fałszywe dźwięki ustały, a twoja harmonia z wysokimi Boskimi tonami TRWAŁA.

W tym tonie wiesz, że nie ma granic dla cudów stwarzania, które będą od ciebie rozbrzmiewać, gdy w tym Boskim tonie, wzrastasz. Skupiony, na prawdziwym, pięknym, promiennym, kochającym JA. Widzisz jak Boska Miłość jest wszędzie, przeszedłeś etap „szukajcie, a znajdziecie”.

Otwierasz bramę uniwersalnej wiedzy na Ziemi. Jesteś wymiarowym pomostem – możesz „być w świecie, ale nie z niego” Jesteś Światłem i siłą Miłości, która podnosi innych, którzy chcą być podniesieni. Rozpoczynasz symfonie! nieustannie inspirowany. Stajesz się kompozytorem, muzykiem i dyrygentem – Boskość i wzniesieni Mistrzowie, prowadzą tę symfonię wraz z tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *