Tu jest twój Nowy Świat.

To czas na nasze Światło! Cokolwiek robisz, nie oddawaj swojej mocy temu, co na zewnątrz wygląda mrocznie. Nie siedź jak na kosmicznym rozdrożu – wolnej woli – czekając jak na stacji kolejowej, aż zabierze cię boska interwencja. Porzucaj to co mroczne i dostrajaj się do pola Świetlistej Świadomości, które istnieje w tobie i które sprawia, że czujesz się jak w Domu.

Światło jest coraz jaśniejsze i o wiele atrakcyjniejsze, niż to co widzisz w swoich wiadomościach. Otwieraj się na ten potężny przepływ, aby twoje życie zmieniało się na coraz piękniejsze i magiczne. Światło, to życie w tobie, które może cię prowadzić. To poczucie, że jesteś sobą, naturalnie, łatwo, otwarcie, w pełni. Bycie ofiarą i licytacja w mrocznych przewidywaniach, jest jak sport olimpijski dla osób o niskich celach, słabych wysiłkach – pozbawionych miłości w Sercu i czynach.

Spójrz na swoje własne ciało lub naturę, aby być świadkiem ogromnej cudownej Miłości, jaką ma dla ciebie Stwórca. Boskie Światło, którym jesteś. Ty, Wieczna Jaźń, która jest Ludzkim Aniołem i Galaktyczną Istotą Światła. Istotą, rezygnującą z życia, które wydawało się normalne w 3D, i nie jest odpowiednie dla NOWEGO ciebie. Słuchasz swojego Serca. Wchodzisz w swój naturalny przepływ – w tej przestrzeni czerpiesz radość z Miłości, która jest przy tobie, teraz i na zawsze.

Tu jest twój Nowy Świat, a ty finalizujesz Nowego Siebie. Tu masz głęboką Miłość i współczucie dla wszystkich form życia. Żyjesz w obfitości i łasce. Czujesz się błogosławiony. Masz jedyne pragnienie, by wyrażać swoje Wyższe JA i służyć Ludzkości w Nowej Ziemi. Wiesz, że to wspaniała podróż, w której jest wiele NOWEGO do odkrycia.

Twoja wzrastająca częstotliwość, to rodzaj ogromnego wsparcia, na które już potrafisz sobie przyzwolić – jako harmonijna, zgodna ekspresja, emanacja wszystkiego czym JESTEŚ. Jesteś Światłem. Jesteś wolny. Zawsze wolny.

One thought on “Tu jest twój Nowy Świat.”

  1. Rozgościłam się w przestrzeni tego przekazu. 😊Płynie wdzięczność ❣️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *